CPL laminované štandard

Dvere s povrchom lamino (často označovaným ako CPL), sú ponúkané v rôznych dekoroch dreva i farebných odtieňoch. Laminované dvere vyhovia aj najnáročnejšej prevádzke, sú praktické nielen z hľadiska mechanickej odolnosti, ale prednosťou je aj stálosť farieb a jednoduchá údržba.

CPL laminované Premium, CPL laminované Exklusiv

Dvere s povrchom lamino je možné zaobstarať aj vo variante Premium alebo Exklusiv. Niektoré z týchto dekorov majú 3D štruktúru, ktorá imituje štruktúru dreva jemným ryhovaním a v kombinácii s nepravidelnou kresbou drevných vlákien a zemitými odtieňmi vytvára dojem skutočnej dreviny.

CPL laminované Deluxe

Dvere v dekoroch Deluxe majú štruktúru, ktorá imituje štruktúru dreva jemným ryhovaním a v kombinácii s nepravidelnou kresbou drevných vlákien a zemitými odtieňmi vytvára dojem skutočnej dreviny.

Fóliované dvere

Jedná sa o povrchový materiál s dekormi dreva, vhodný pre bežné použitie v priestoroch bez zvýšenej záťaže. Prednosťou fóliovaných dverí

je veľmi široký výber dekorov a priaznivá cena. Je potrebné dbať na správne ošetrovanie dverí s neagresívnymi čistiacimi prostriedkami.

Polypropylén

Dvere s povrchom z polypropylénovej fólie sa vyznačujú veľmi dobrými estetickými vlastnosťami, odolnosťou proti oderu a vlhkosti. Dekory označené 3D majú trojrozmerný, štruktúrovaný povrch s plastickým reliéfom.

EBC lakované

EBC (electron beam curing) dvere uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoko odolný biely lakovaný povrch je vytvrdený pomocou elektrónového lúčaa polymerizáciou hmôt na báze akrylátu. Oproti iným typom lakovania zaručuje EBC technológia 100% vytvrdnutie laku. Dokonale hladkýpovrch bez pórov a textúry je vysoko odolný proti poškriabaniu a je stálofarebný. Nedôjde k poškodeniu povrchu akýmkoľvek tupým predmetom, napríklad kľúčom alebo prstienkom. EBC dvere si tak udržujú svoju kvalitu aj po rokoch každodenného používania a veľmi ľahko sa udržujú. Bežné znečistenie alebo napríklad aj stopy fixky sa ľahko odstránia zotretím. Na túto povrchovú úpravu poskytujeme záruku 5 rokov.

Lakované

Lakované dvere patria ku klasike, dverné krídlo môže byť nastriekané rôznych farebných odtieňoch zo stupnice RAL.

Lakované pór

Jedná sa o povrchovú úpravu dverí nástrekom. Povrch nie je hladký, ale zachováva v sebe štruktúru drevných vlákien. Na výber je biela farba alebo rôzne odtiene zo stupnice RAL. Táto povrchová úprava sa používa iba pre dvere profilované.

PVC fólia

PVC fólia sa používa pre dvere profilované. Tento povrch dokáže dokonale zdôrazniť tvarovanie dverného krídla a vyznačuje sa vysokou odolnosťou a ľahkou údržbou.

Soft CPL

Soft CPL je povrchový materiál, ktorý sa používa pri dverách s rámovou konštrukciou. Jedná sa o povrch s kresbou dreva s vysokou odolnosťou proti oderu, poškriabaniu, vode a vyblednutiu.

HPL Laminované

HPL )High pressure laminate), čiže vysokotlakový laminát je kompozitný materiál tvoriaci niekoľko vrstiev, ktoré sú impregnované živicou. Vyrába sa lisovaním pri vysokých teplotách a tlaku. Vďaka tejto technológii výroby sú HPL dvere vysoko odolné proti oderu a ľahko umývateľné. Tieto vlastnosti predurčujú dverám dlhú životnosť a sú teda ideálne v interiéroch so stredným a vysokým zaťažením (verejnoprospešné objekty, školy atď.).

Dyhované

Dvere s dyhovaným povrchom vyhovia najmä milovníkom prírodných materiálov. Ich krása spočíva v jedinečnosti každého kusu. Dyha je tenký plát masívneho dreva, ktorý je rovnako ako drevina farebne nestály. Farby sa môžu postupom času meniť v závislosti na dopadajúcom svetle, keďže ide o prírodný materiál. Subjektívne je tento jav žiadaný a prírodný materiál ako tento si nájde svojich zákazníkov.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používa súbory cookies nevyhnutné na správne fungovanie webstránky a jej funkcionalitu pre užívateľov.