NAJČASTEJŠIE OTÁZKY:

Držíte dvere a zárubne skladom?

Skladom máme len obmedzené množstvo dverí a zárubní, nakoľko držať skladom všetky typy dverí, strany, dekory a veľkosti zárubní nie je možné z viacerých dôvodov. Namiesto toho sa sústredíme na presné zameranie a objednávku obložkovej zárubne presne na mieru Vášho stavebného otvoru.

Aké sú dodacie doby?

Dodacie doby záležia na type dverí, ale aj dekore, upresníme Vám to vždy pri cenovej ponuke.

Ako to je s dovozom a zameraním??

Zameranie je v Bratislave a okolí vždy zadarmo, pri doprave záleží na množstve a vzdialenosti. Zákazníci zo vzdialenejších oblastí zameranie riešia väčšinou sami podľa nášho telefonického návodu. Čo sa týka dopravy, do vzdialenejších oblastí po zlých skúsenostiach s dopravnými firmami (časté poškodenie tovaru), pripravili sme od roku 2016 novinku, špeciálnu zľavu pri vlastnom odbere zákazníkom. Dvere a zárubne viete prepraviť pri určitých zásadách aj v malom aute.

Zapezpečujete aj montáž?

Samozrejme, po dohode zabezpečujeme aj montáž.

Akú hrúbku zárubní viete zabezpečiť?

Prakticky ľubovoľnú (bežne robíme aj zárubne na hrúbku steny 60cm).

Je súčasťou dverí aj kovanie a dá sa zmeniť typ zámku?

Nie, súčasťou dverí je len BB zámok s kľúčom. Kovania, ktoré konkurenčné firmy dávajú v cene k dverám bývajú nižšej kvality, u nás si zákazník vyberie kľučku, ktorá sa mu naozaj páči s výraznou zľavou od nás ako bonus. Za symbolický príplatok 5,-€ si viete zmeniť typ zámku buď na WC, prípadne na FAB.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tento web používa súbory cookies nevyhnutné na správne fungovanie webstránky a jej funkcionalitu pre užívateľov.